Pneumatyka hamulcowa - technologia regeneracji - Pneumotest

Pneumatyka hamulcowa – technologia

Technologia regeneracji jest oparta na wieloletnich doświadczeniach firm specjalizujących się w tej dziedzinie. Przenieśliśmy ją na polskie warunki i dostosowaliśmy do naszych możliwości z zachowaniem wszystkich warunków technicznych, sposobu pokrywania powłok lakierniczych i galwanicznych oraz metody tulejowania.

Główną gałęzią działalności „Pneumotestu” jest profesjonalna regeneracja pneumatyki i zawieszenia w samochodach ciężarowych i autobusach: zaworów, siłowników hamulcowych.

Proces naprawczy opiera się na technologiach opracowanych przez producentów pneumatyki z użyciem oryginalnych części zamiennych. Klienci korzystający z naszych usług otrzymują produkt jakościowo odpowiadający nowemu, lecz znacznie tańszy. Niskie koszty zregenerowanych części przekładają się na zwiększenie możliwości przeprowadzenia niezbędnych napraw parku maszyn naszych klientów.

Dodatkowym atutem jest to, że każdy element po regeneracji jest sprawdzany na stanowisku kontrolno-pomiarowym, co daje całkowitą gwarancję jego prawidłowego działania. Przy regeneracji zachowane są parametry techniczne elementów oraz ich ustawienia fabryczne.

W przypadku stałej współpracy oferujemy możliwość odbioru części, a później dostawy zregenerowanych podzespołów do klienta.