O firmie - regeneracja pneumatyki hamulcowej - Pneumotest

Regeneracja pneumatyki hamulcowej – o nas

Firma „Pneumotest” powstała 1982 roku. Przez długie lata swej działalności wypracowała unikalne technologie regeneracji pneumatyki. Trwałość i jakość naszych wyrobów jest porównywalna z wyrobami nowymi. Działamy z myślą o naszych klientach, by ich pojazdy były jak najkrócej wyłączone z eksploatacji.

Gwarancją jakości naszych usług jest współpraca z głównymi producentami pneumatyki hamulcowej takimi jak:

  • Visteon,
  • Knorr-Bremse,
  • Wabco.

Dzięki uzyskanym przez nas autoryzacjom, mamy dostęp zarówno do pełnej dokumentacji, jak i do części podzespołów, a nasi pracownicy mogą systematycznie uczestniczyć w szkoleniach i kursach, podnoszących ich kwalifikacje oraz umiejętności. Jako jedna z nielicznych polskich firm posiadamy Certyfikat PIMOT nr 23/10. Uprawnia on do oznaczania wyrobu zastrzeżonym znakiem bezpieczeństwa.

Innym aspektem regeneracji jest dbałość o środowisko naturalne. Usługa regeneracji proponowana przez naszą firmę jest recyklingiem, który pozwala na oszczędną gospodarkę surowcami naturalnymi. Troszczymy się o środowisko naturalne, mając na uwadze fakt, że do wyprodukowania jednego nowego podzespołu potrzeba sporych ilości surowców naturalnych takich jak: woda, węgiel czy ruda. Każdy z tych elementów kosztuje, a jego obróbka wpływa negatywnie na otaczający nas świat.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim zapleczem technicznym, możemy świadczyć następujące usługi:

Początki firmy sięgają lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Dzięki bagażowi blisko trzydziestoletniego doświadczenia możemy oferować usługi na najwyższym poziomie.

Wykonujemy usługi regeneracji dla największych zakładów komunikacyjnych w Polsce sektora publicznego jak i prywatnego, od ponad 30 lat:

  • MZA Warszawa,
  • PKM Katowice,
  • PKM Jaworzno
  • MPK Wrocław,
  • Kraków,
  • Łódź.

Cenimy sobie współpracę z wszystkimi klientami, a nasze długoletnie relacje pomagają rozwojowi, zarówno naszemu jak i kontrahentów. Wyjątkowość oferty „Pneumotestu” polega na tym, że nie kierujemy się wyłącznie względami ekonomicznymi. Ponadto w odróżnieniu od innych firm działamy kompleksowo, regenerując wszystkie elementy układu pneumatycznego. Dla nas istotnym elementem jest zadowolenie z możliwości wykonania zlecenia, jak również satysfakcja klienta. Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie.

„Pneumotest” obsługuje klientów z całej Polski oraz świadczy usługi na terenie Europy w Austrii, Niemczech, Czechach oraz na Słowacji. Staramy się dotrzeć do klientów poprzez ofertę naszej strony internetowej. Zregenerowane części docierają do klientów sprawnie i szybko dzięki współpracy z dobrymi firmami kurierskimi. Posiadamy również własną flotę pojazdów dostawczych. Dzięki temu realizujemy zamówienia dla dużych firm, które oczekują bezpośredniej dostawy.

Naszymi kontrahentami są prywatne i publiczne przedsiębiorstwa przewozowe. Dla tego typu działalności najważniejsza jest atrakcyjna cena, dostępność części, jak i gwarancja niezawodności podzespołów pneumatycznych. Dbamy o szybkie terminy realizacji zlecenia z myślą o jak najkrótszym wyłączeniu pojazdu z eksploatacji.