Pneumatyka hamulcowa – jakość potwierdzona certyfikatem - Pneumotest

Pneumatyka hamulcowa – jakość

Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są terminową gwarancją jakości. Wieloletnie starania pracowników naszej firmy prowadzone w celu podnoszenia jakości regenerowanych zacisków, zaworów i innych podzespołów, zostały docenione w postaci otrzymania przez Pneumotest Certyfikatu PIMOT nr 23/10.Uprawnia on do oznaczania wyrobu zastrzeżonym znakiem bezpieczeństwa. Zdobycie tego dokumentu jest niezwykle trudne i wymaga czasu oraz ciężkiej pracy.

Kontrola jakości regeneracji pneumatyki hamulcowej jest bardzo odpowiedzialną czynnością w całym procesie naprawy, stąd wprowadzono konieczność kontroli wszystkich detali w czasie demontażu, selekcji i montażu.

Kontrola jakości jest bardzo odpowiedzialną czynnością w całym procesie regeneracji, stąd wprowadzono konieczność kontroli wszystkich detali w czasie demontażu, selekcji i montażu. Zespoły po zmontowaniu są sprawdzane na stanowiskach kontrolno-pomiarowych. Ponadto losowo wybierane zespoły poddawane są badaniom na specjalistycznych stanowiskach sprawdzających trwałość, gdzie przechodzą one po kilkanaście cykli. Dla każdego zespołu stworzyliśmy specjalistyczne stanowisko kontrolne, gdzie nasi pracownicy sprawdzają efekty swojej pracy.

Jednym ze stanowisk kontrolnych jest urządzenie Multitest System MTS firmy Knorr-Bremse, które swoim oprogramowaniem umożliwia kontrolę systemów elektronicznych i elektropneumatycznych w wyposażeniu pojazdów.

Posiadamy również autoryzację i certyfikat Visteon.